ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

Во чест на 8 Декември – Св.Климент Охридски, истражуваме , твориме…Со учениците од IVa при ОOУ,, Ацо Шопов”.

Во чест на 8 Декември – Св.Климент Охридски, истражуваме , твориме…Со учениците од IVa при ОOУ,, Ацо Шопов”.

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
мај 2022
П В С Ч П С Н
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Следете не