ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

 Во рамките на МИО активности се одржа првата работилница од далечина .

Физичарите од ООУ,,Ацо Шопов “и ООУ ,,Либан Каба”.

27.11.2020 година

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
октомври 2022
П В С Ч П С Н
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Следете не