ОСНОВНО ОПШТИНСКО УЧИЛИШТЕ „АЦО ШОПОВ“ СКОПЈЕ

Бутелски џивџанчиња

На денешниот детски фестивал, кој се одржа во Општина Бутел,” настапија и нашите ученички Анастасија Кекеновска V-г и Тамара Ивановска V-б.

https://www.facebook.com/100000688775573/videos/pcb.4487897057926591/410579207129814

Националната веб-платформа за образование

ОПШТИНА БУТЕЛ

Календар
октомври 2021
П В С Ч П С Н
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Следете не